SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Doctorem Transdermal Bantlar Gıda takviyesi sınıfındadır. Uzun Arge çalışmaları ve Klinik çalışmalardan sonra üretilmektedir. Güvenle kullanılabilir. Geçerli tüm sertifikalara sahiptir.( FDA Onayı, GMP, Helal, Doping Free sertifikaları gibi)

 

Tarih boyunca deri üzerine bitkisel preperatlar sürülerek tedavi uygulanmıştır. İbni Sina’nın el yazmalarında da deri üzerine uygulanan çeşitli bitkilerle tedavi edilebilen hastalıklar bahsedilmiştir.

 

Vita Plus, Gin Plus, Body Plus, Man Plus, Woman Plus 48 saat süreyle etkilidir. Omega Plus ve Epifiz Plus 24 saat kullanılmalıdır. Thin Plus 8-10 saat süreyle 2 günde 1 tatbik edilmelidir. Hijyenik Kadın Pedi Lady benzerlerine göre 3 kat daha emici ve sızdırmazdır, kullanımı kişiye özeldir.

 

Transdermal Bant üreten diğer firmalardan farkımız Bantların şirketimiz Doktoru sayın Dr.Veysel Taner Budak ve Dr. İdris TAŞ’ın formülasyonu olması, Arge ve Klinik çalışmalarının yapılması, üretici firmanın kendisinden alınması, paketlerin %100 oksijen geçirmez korumalı olmaması(birçok firmanın paketleri kargo maliyetini düşürmek amacıyla paketlerin hacminin düşürülmesi için özellikle delinmiştir), son kullanıcıya ulaştırılabilmesi için fiyatının en makul olması- X firmada 1 paket 1550 TL)

 

Tedavi etme iddiası yoktur fakat bağışıklık sistemini dengelemesi, antioksidan olduğundan vücuttan toksinleri atması ve hücre yenilemesi özellikleri nedeniyle birçok kullanıcı ciddi sonuçlar elde ettiklerini belirtmişlerdir.

 

Herhangi bir yan etki belirtilmemiş olmasına rağmen Hamile ve Emziren kadınlarda kullanılmamalıdır. Kemoterapi sürecinde kullanılmamalıdır. Bağışıklık sistemini baskılayan ilaç kullanan kişiler kullanmamalıdır. 12 yaşın altı kişilerde kontrollü, daha küçük boyutlarda kullanılabilir.

Şirketin fiyatlandırma politikası çoklu alımlarda( 3-6-12-18-36-60 paket) indirimli ürün almaya müsaade etmektedir. Örneğin 1 paket ürün 620TL iken, 62 paket ürün 16.250TL’dir ve her paket alımı 262 TL’dir. Çoklu alımlar için lütfen iletişime geçiniz.

 

Ağrılı durumlarda ağrı üzerine, yara varsa yara çevresine (açık yara üzerine asla yapıştırmayın), diz eklem sıvısı için dizlerin alt ve üzerine yarım bant yapıştırılır. Diğer sağlık problemlerinde en yakın bölge( sindirim problemleri için mide üzerine, şeker hastalığı için ayak tabanları, karaciğer ve pankreas, astım için sırtımızda akciğerlerin hizasına vb.) yapıştırılabilir. Epifiz ve Omega tüm vücuda uygulanabilir fakat kulak arkalarında daha hızlı sonuç verir. Eklemlerde platin varsa 5cm platin uzağına uygulanmalıdır.

 

Ağızdan alınan ilaç ya da gıda takviyeleri sindirim sisteminde yıkıma uğrar. Sindirim sistemi sağlıklı olmayan kişilerde doz ayarlaması zordur. Su taşımak ve gün içinde birkaç kez zamanı hatırlamak gerekir. Karaciğer ve böbreklerde birikme, yorulma oluşur. Enjeksiyon acı verir ve doz ayarlaması gereklidir. Transdermal Bantlar deri üzerine yapıştırıldığında 24-48 saat boyunca vücut ihtiyaç duyduğunda emilim sağlanır. Az miktarda sürekli emilim tedavi hızını arttırır. Örneğin ağız yoluyla Omega takviyesi yapıldığında 4-6 saat sonra vücuttan atılır. Transdermal Bantlarda 24 saat emilim sağlanır. Doz aşımı yoktur.Anti-dozdur. Derimiz seçici geçirgen olduğundan sadece vücudumuza yararlı içeriklerin geçişine izin verecektir.

Önlem almak tedaviden çok daha ucuz ve sancısızdır. Sağlıklı olmak, bağışıklık sistemini güçlü tutmak, hastalıklardan korunmak, ileri yaşlarda bile dinç kalmak, gençliğini muhafaza etmek isteyen herkes kullanmalıdır. Avrupa’da Gıda takviyesi kullanma oranı %59 ,Türkiye’de %13 tür.